Firma AGROMEX została założona w 1992 roku. W ciągu ponad 20 lat swojej działalności przekształciła się z małej rodzinnej firmy prowadzonej przez dwóch braci, w jedną z większych firm w branży transportowej w Polsce. Obecnie korzystamy z tych lat doświadczenia i ciągle rozwijamy się, by sprostać potrzebom coraz bardziej wymagającego rynku.

Współpracujemy z największymi firmami w branży AGD, produkcji papieru, stali czy maszyn budowlanych. Każdego miesiąca na trasy Polski i Europy wysyłamy ponad 110 samochodów, dostarczając klientom ich towary, budując zaufanie kontrahentów i konsekwentnie utrwalając naszą pozycję jako z jednego z liderów na rynku transportu międzynarodowego.

Zapraszamy do współpracy kierowców transportu międzynarodowego. Od kandydatów oczekujemy:

– prawa jazdy kat. C + E

– ukończony kurs przewozu rzeczy

– zaświadczenia o niekaralności

– doświadczenie w transporcie międzynarodowym (mile widziane).

Zainteresowanych prosimy o kontakt z Działem Kadr.

W maju obecnego roku zakupiliśmy 30 sztuk nowych pojazdów ciężarowych Scania R 410, w naszym firmowym czerwonym kolorze. Są to pojazdy wyposażone w silniki spełniające normę spalin EURO 6 oraz posiadają szereg udogodnień poprawiających komfort pracy kierowców. Dzięki stale powiększanemu i unowocześnianemu taborowi jesteśmy w stanie oddać do Państwa dyspozycji już ponad 100 aut ciężarowych.